English (UK)Latvian (LV)Russian (RU)

Supozitoriji - Larifan Supo

 

 

- Hemoroīdu izraisītu sūdzību gadījumos

- Taisnās zarnas gļotādas hroniska kairinājuma novēršanai un plaisu izraisīta sāpīguma mazināšanai

- Vīrusu infekciju un organisma imūndeficīta profilaksei

- Vīrusu infekciju prodromā

- Ģenitālo kārpu attīstības ierobežošanai

- Seksuāli transmisīvo slimību riska mazināšanai

- Seksuāli transmisīvo slimību izraisīto seku mazināšana

Uzglabāšanas laiks:

2 gadi

Uzglabāšanas nosacījumi:

uzglabāt vēsā vietā (līdz +15 0C)

Iepakojuma veids un saturs:

Fasēts supozitoriju čaulītēs, pa 3 vai 5 supozitorijiem iepakojumā

Sastāvs:

Aktīvā viela: dubultspirāliska ribonukleīnskābe (dsRNS ).

Palīgvielas: Kakao sviests (Theobroma Cacao Butter), lanolīns (Lanolin), nātrija benzoāts (natrii benzoas), nātrija hlorīds (Sodium Chloride).

Darbība:

Supozitoriji LARIFAN SUPO ir profilaktiskas darbības medicīnas preces, kas satur aktīvo substanci trīs dažādās devās – 0,5 1,0 un 1,5 mg. Larifana galvenā funkcija ir organisma dabīgo aizsargspēju regulēšana. Larifans aktivē un mobilizē daudzas imūnšūnas, tādas kā limfocīti, makrofāgi, citotoksiskās šūnas u.c. kā rezultātā pastiprināsfagocitārā reakcija un līdz ar to antibakteriālā darbība, uzlabojas šūnu reģenerācijas spējas un līdz ar to dzīšanas procesi, samazinās iekaisuma reakcijas, pastiprinās organisma izturība pret ļaundabīgo šūnu vairošanos, paaugstinās vakcināciju efektivitāte. Ir novērota arī neliela atsāpinoša darbība.

Larifanu saturošajos supozitorijos aktīvā viela iekļauta salīdzinoši nelielās devās, kas profilaktiski darbojas pret vīrusu infekcijām, un vienlaicīgi nodrošina pretestību pret dažādiem patoloģiskiem procesiem taisnajā zarnā. LARIFAN SUPO palīdz stiprināt un uzlabot organisma dabīgās aizsargspējas, tādējādi aizkavējot arī dažādu infekciju (tai skaitā seksuāli transmisīvo slimību ) izraisītāju (vīrusu, baktēriju) iekļūšanu un vairošanos organismā.

Hemoroidu gadījumā nozīmīga ir augstāk minētā antibakteriālā, iekaisumu mazinošā un atsāpinošā darbība, gļotādas plaisu gadījumā bez jau minētā svarīga ir arī dzīšanu veicinošā darbība. Bez tam supozitoriju taukainā pamatne nodrošina mīkstinošu efektu gļotādai un tādējādi atvieglo vēdera izeju, kas, savukārt, palīdz likvidēt patoloģisko procesu.

Lietošanas indikācijas:

Supozitorijus LARIFAN SUPO ieteicams lietot taisnās zarnas gļotādas hroniska kairinājuma un plaisu izraisītā sāpīguma gadījumos, kā arī ar hemoroīdiem saistītu sūdzību gadījumos. LARIFAN SUPO samazina diskomfortu un atvieglo vēdera izeju. Devas un lietošanas veids: Taisnās zarnas diskomforta un hemoroīdu izraisītu sūdzību gadījumā ievadīt taisnajā zarnā pa 1 supozitorijam vakaros 5 dienas pēc kārtas. Pieaugušiem cilvēkiem ieteicams sākt ar supozitorijiem LARIFAN SUPO 1,0 mg, efekta pastiprināšanai var pāriet uz LARIFAN SUPO 1,5 mg. Pusaudžiem un bērniem iesākt ar LARIFAN SUPO 0,5 mg. Ja nepatīkamās sajūtas nemazinās, konsultēties ar ārstu.

Lai saglabātu un stabilizētu iegūto pozitīvo efektu, ieteicams supozitoriju lietošanu vēl turpināt lietojot 1 reizi nedēļā 3 nedēļas pēc kārtas.

Vispārēja imūnmodulatora efekta sasniegšanai ievada 1 supozitoriju 1 reizi nedēļā 5 nedēļas pēc kārtas. Atkarībā no klīniskā efekta šādus kursus var atkārtot ik pa 4 nedēļām.

Infekciju prodromā (t.i. pie agrīnām slimības pazīmēm) panāk izteiktu profilaktisku pretvīrusu efektu lietojot pa 1 supozitorijam 2 dienas pēc kārtas.

Recidivējošu vīrusu infekciju gadījumos ieteicami vairāki 2 nedēļu kursi, katrā kursā 5 devas (1.,2.,6.,10. un 14.dienā).

Pirkt

Kontakti

SIA "Larifāns"

Kurbada iela 2b, Rīga, LV-1009

Tālrunis / Fakss: +371 67427462

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Cita informācija

- Publikācijas

- Iepirkumi

- Kas cits

Eraf