English (UK)Latvian (LV)Russian (RU)

Pesāriji - Larifan Peso

 

Medicīnas prece

  1. Maksts gļotādas hroniska kairinājuma un sāpīguma gadījumos
  2. Dzemdes kakla gļotādas displāzijas gadījumos (sākotnējas pakāpes)
  3. Ģenitālo kārpu attīstības ierobežošanai
  4. Seksuāli transmisīvo slimību riska mazināšanai
  5. Seksuāli transmisīvo slimību izraisīto seku mazināšanai
  6. Vīrusu infekciju un imūndeficīta profilaksei

Uzglabāšanas laiks:

2 gadi

Uzglabāšanas nosacījumi:

uzglabāt vēsā vietā (līdz +15 oC)

Iepakojuma veids un saturs:

Fasēts pesāriju čaulītēs, pa 5 pesārijiem iepakojumā

Sastāvs:

Aktīvā viela: dubultspirāliska ribonukleīnskābe (dsRNS ). Palīgvielas - Kakao sviests (Theobroma Cacao Butter), lanolīns (Lanolin), nātrija benzoāts (natrii benzoas), nātrija hlorīds (Sodium Chloride).

Darbība:

Pesāriji LARIFAN PESO ir profilaktiskas darbības medicīnas preces, kas satur aktīvo substanci. Larifana galvenā funkcija ir organisma dabīgo aizsargspēju regulēšana. Larifans aktivē un mobilizē daudzas imūnšūnas, tādas kā limfocīti, makrofāgi, citotoksiskās šūnas u.c. kā rezultātā pastiprinās fagocitārā reakcija un līdz ar to antibakteriālā darbība, uzlabojas šūnu reģenerācijas spējas un līdz ar to dzīšanas procesi, samazinās iekaisuma reakcijas, pastiprinās organisma izturība pret ļaundabīgo šūnu veidošanos un vairošanos. Ir novērota arī neliela atsāpinoša darbība. LARIFAN PESO palīdz stiprināt un uzlabot organisma lokālās dabīgās aizsargspējas, tādējādi aizkavējot arī seksuāli transmisīvo slimību izraisītāju (vīrusu, baktēriju) iekļūšanu organismā.

Lietošanas indikācijas:

Pesārijus LARIFAN PESO ieteicams lietot maksts gļotādas hroniska kairinājuma un sāpīguma gadījumos, kā arī pie sākotnējām displāzijas pakāpēm dzemdes kakla gļotādā.

Devas un lietošanas veids:

Maksts gļotādas hroniska kairinājuma un sāpīguma gadījumosievadīt makstī pa vienam pesārijam vakaros pirms gulētiešanas piecas līdz desmit dienas pēc kārtas. Lai saglabātu un stabilizētu iegūto pozitīvo efektu ieteicams pesāriju lietošanuvēl turpināt lietojot cikliski - vienu reizi nedēļā vismaz 5nedēļas. Ja nepatīkamās kairinājuma sajūtas nemazinās, konsultēties ar ārstu.

Pirkt

Kontakti

SIA "Larifāns"

Kurbada iela 2b, Rīga, LV-1009

Tālrunis / Fakss: +371 67427462

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Cita informācija

- Publikācijas

- Iepirkumi

- Kas cits

Eraf